O mnie

Cześć,

Dziękuję Ci za odwiedzenie bloga Girl’s Brain i wkroczenie do mojego wirtualnego Świata. Jeśli zainteresowała Cię ta zakładka to tym bardziej mi miło, że chcesz mnie poznać.

Girl’s Brain to lifestylowy blog o wartościowej modzie, ciekawych ludziach, wyjątkowych miejscach, sztuce, która mnie inspiruje, oraz książkach i magazynach, które czytam i kolekcjonuję nałogowo. Blog to marzenie z czasów studiów dziennikarskich. Marzenia się spełnia a ta strona jest tego dowodem.

Moda interesuje mnie już od bardzo dawna, ale nie jestem typową trendsetterką. Oczywiście lubię wiedzieć co w trendach piszczy jednak wolę patrzeć na modę jako zjawisko społeczne i kulturowe. Obserwacja, analiza i poznawanie historii ludzi związanych z tą branżą to dla mnie prawdziwa przyjemność. Moda jest dla mnie mocno związana ze sztuką i kulturą dlatego te dziedziny również są mi bliskie. Do działania inspirują mnie przede wszystkim ludzie – uwielbiam otaczać się przyjaciółmi oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

Dużo czytam, jeszcze więcej mówię 🙂

Jestem ogromną fanką róż, różanych kosmetyków i zapachów, uwielbiam wszystkie Volkswageny Garbusy, które jeżdżą i jeździły po tym świecie. Takie moje dwie małe obsesje.

Na co dzień współpracuję z markami skupiając się głównie na działaniach marketingowych i Public Relations. Bardzo spełniam się w organizacji wydarzeń.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pomysły, propozycje lub chcesz po prostu porozmawiać, napisz do mnie marta@girlsbrain.pl.

Czekam na Twoją wiadomość i mam nadzieję, że będziesz tu zaglądać 🙂